درخواست برای تولید بتن سبک

-کاربرد در کف سازی، وزن مخصوص محصول تولیدی ٣٢۵ تا ۴۵٠ کیلوگرم در هر مترمکعب:

   سیمان ٣٠٠ کیلوگرم؛ ماسه بادی -٠- کیلوگرم؛ آب ١٧٠ لیتر و ماده مف زا ١.٢ کیلو در هر متر مکعب که بطور متوسط با کلیه هزینه های کارگری و برق مصرفی قیمت تمام شده هر مترمکعب در بالاترین میزان، ٣٠ هزار تومان می باشد.

- کاربرد در تولید انواع بلوک سبک بتنی ، وزن مخصوص محصول تولیدی ۶۵٠ تا ٩٠٠ کیلوگرم در هر متر مکعب:

    سیمان ٣٠٠ الی ٣۵٠ کیلوگرم؛ ماسه بادی ٣٠٠ تا ۴٠٠ کیلوگرم و ماده کف زا ١.٢ لیتر در هر متر مکعب که به طور متوسط با هزینه های کارگر ی و بهای آب و برق در بالاترین حد هزینه تولید و مواد اولیه در هر متر مکعب از ٣٧ هزار تومان تجاوز نمی کند.

قیمت هر دستگاه تولید بتن سبک کفی شامل میکسر، فوم ژنراتور و پمپ با بالاترین سطح کیفیت قطعات و محصول ٢۶ میلیون تومان می باشد و امیدوارم دوستان از خرید توسط واسطه ها جداً خود داری نمایند.

 

 

/ 4 نظر / 2 بازدید
ارجمند

با سلام در مورد تکنولوژی بتن سبک لیتوپر که اخیرا تبلیغاتی را شروع کرده و مدعی بالاترین سطح تکنولوژیست از آلمان آیا اطلاعاتی دارید .لطفا ما را راهنمایی کنید.

ارجمند

با سلام در مورد تکنولوژی بتن سبک لیتوپر که اخیرا تبلیغاتی را شروع کرده و مدعی بالاترین سطح تکنولوژیست از آلمان آیا اطلاعاتی دارید .لطفا ما را راهنمایی کنید.

iran emc

نتورك سالم بالاخره انتظارها به پايان رسيد وموج سوم تجارت الکترونيک راه اندازي شد اين بار سالم ، پايدار و کاملا کالا گردان و قانونمند . با کمترين سرمايه ، بيشترين درآمد بزرگترين بازار خريد و فروش آنلاين کالا و خدمات به قيمت مصرف کننده با طرح درآمد زائي باتماس با ما و با استفاده اصولي از تجارت الکترونيک پرچمدار حرکتي نوين در اين صنعت باشيد http://iremc.mihanblog.com/ http://emciran.blogfa.com حسين 09378005156

مرتضی صفیعی

سلام با سپاس ازشماآقای علیدوستی من کارشناس عمران هستم وبه این کتاب جهت تحقیقم خیلی نیازمندم (کتاب بتن سبک) ازشماممنون میشوم برایم بفرستید باتشکر مرتضی صفیعی آدرس:قزوین شهرستان بویین زهراخ مدنی غربی پلاک119