دستگاه های خوب تولید

سلام

در مطالب مختلف وبلاگ برای شما خوانندگان محترم در مورد ضعفهای ماشین سازان داخلی صحبت کردم؛با درخواست شما عزیزان تعدادی از ماشین سازان داخلی رو مورد ارزیابی قرار دادیم البته بخشی از زحمات این کار رو به همراه دوستان عزیزم انجام دادم چون قسمتی از کار بایستی مورد تائید مهندسین مکانیک قرار گیرد نکته قابل توجه در خصوص ماشین سازان عزیز وطنی سطح بالایی از کپی برداری از کارهای مجموعه های دیگر داخلی بود که حتی قسمتهای غلط و ناصحیح در بسیاری از دستگاه ها به صورت مشترک تکرار شده بود.

البته همچنان معتقدم که برای راه اندازی خطوط تولید با ظرفیت بالا و اتوماسیون پیشرفته بهترین گزینه خرید ماشین آلات اروپایی می باشد ولی در خصوص خطوط کارگاهی و ماشین پرتابل خوشبختانه ماشین ساز خوبی در داخل کشور وجود دارد.

سایر عزیزان ماشین ساز که در ساخت ماشین آلات تولید بتن سبک دستی بر آتش دارند و در این زمینه تجارب کافی دارند حتماَ با من تماس بگیرند تا در صورت ساخت ماشین آلات خوب و استاندارد به اطلاع سایر علاقه مندان برسانم..

 دوست گرامی ماشین ساز بر فرض نبود قانون مشخص در مورد حق ساخت و طراحی ماشین سازان خواهش میکنم حداقل از یک ماشین روز دنیا کپی برداری کنید.

خط تولید کارا بلوک 1760

/ 1 نظر / 22 بازدید
شجاعزاده

سلام.من در کار فروش مصالح هستم.میخوام در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشم یا حتی خرید خط تولیدش.لطفا منو راهنمایی کنین.09149450850