توليد صنعتی بتن سبک

سلام

در صنعت با توجه به رقابت موجود و همچنین هزینه های تولید سود بیشتر در تولید بیشتر است و بعضی از صاحبان صنایع نیز اعلام می دارند که تا سقف مقدار مشخص تولید سود آوری بدست نمی آید و اگر تولید از سقف معینی بیشتر گردد اضافه تولید سودآوری خواهد داشت.

در زمینه تولید بتن سبک نیز قطعاْ این مورد صادق است و برای رسیدن طرح به سودآوری مطلوب و همچنین کاهش قیمت محصول می بایستی تولید به صورت صنعتی صورت پذیرد. این مطلب در مورد فوم بتن صادق است دوستان عزیزی که در این زمینه فعالیت می کنند دستگاههی تهیه می کنند که قادر به تولید در حدود ۲۰ متر معب در روز می باشد که قطعاْ برای تولید صنعتی این محصول نیاز به تولید ۱۰۰ مترمکعب در روز می باشد.

خوشبختانه برای اولین بار در کشور گروهی از متخصصین داخلی اقدام به طراحی و ساخت کارخانه صنعتی تولید فوم بتن نموده اند که قادر است حداقل در روز ۱۰۰ متر مکعب بتن سبک تولید نماید.

/ 2 نظر / 4 بازدید
علی بهرامی

باسلام جناب اقای مهندس بنده شرکتی تعاونی تاسیس نموده ام جهت تولید بتن اماده وقطعات بتنی ساختمان ولی بادیدن سایت شما طالب شدم اطلاعات بیشتری درمورد بتن سبک بدانم ایا این کار با دستگاهای بتن معمولی هم انجام میشود یا خیرواختلاف قیمت ان چقر است متشکرم

مريم

با سلام به تعدادی عکس در زمينه ی بتن سبک و کاربردش در ساختمان نياز دارم .لطفا برايم ميل کنيد . مرسی