بتن های گازی اتوکلاو شده(هبلکس)

سلام

خیلی از شما دوستان بتن های گازی اتوکلاو را با نام هبلکس می شناسید اگرچه هبلکس یک نام تجاری است ولی به دلیل نبود تولید کننده بزرگ دیگری این نام برای دوستان شناخته شده است.

مزایای استفاده از بتن گازی

بتن های گازی اتوکلاو شده مخلوطی از سیمان آهک ماسه سیلیسی و مواد منبسط کننده می باشد و به دلیل استفاده از آهک به جای قسمتی از سیمان و نیز افزایش حجم مواد اولیه تا ۵ برابر هزینه تمام شده آن به شدت کاهش  می یابد و در عوض محصولی کاملاْ عایق سبک و با نصب آسان تولید می گردد.

مواد اولیه پس از اختلاط وارد اتوکلاو شده و فرآیند عمل آوری آنها صورت گرفته سپس از دستگاه خارج شده و به ابعاد دلخواه بریده می شود.

بتن آماده جهت برش به ابعاد مورد نیاز

در حال حاضر نیز چند نفر از متخصصان داخلی مشغول به فعالیت در زمینه وارد کردن این تکنولوژی نوین به داخل کشور می باشند و آمادگی دارند تا در صورت تمایل سرمایه گذارن نسبت به ارایه طرح توجیهی و نیز واردات ادوات ماشین آلات و سایر موارد مورد نیاز با شما همکاری لازم را داشته باشند.

اگر نیاز به توضیحات بیشتری دارید با اینجانب تماس بگیرید.

/ 6 نظر / 2 بازدید
مصطفی

سلام ... مطالب شما بسيار عالی است ... لطف کنيد ُ در مورد موارد استفاده هبلکس توضيح بدهيد . که با توجه به ويژگی های که داره در کدام بخش های ساختمان بيشتر استفاده ميشه ... متشکرم ...

مريم

سلام . می تونيد مطلب و مقاله ی خوبی در مورد بتن گازی برای من بفرستيد ؟ مرسی . ( لطفا هر چه سريعتر!)

مجید کوروش زاده

باسلام بنده نیاز به طرح توجیهی دارم لطفا اطلاعات لازم را ارسال فرمایید. متشکرم

حسين چگينی

با سلام و عرض ادب لطفا اطلاعات دقيق و توجيهی اقتصادی محصولات خود را برای بنده ارسال فرماييد لطفا مراحل توليد اين محصول و سازگاری با شرايط آب و هوايی ايران را نيز ارسال بفرماييد

]