وضعیت بازار قطعات سبک بتنی در آتی

سلام

با توجه به تقاضای فزاینده جهت خرید محصولات سبک بتنی اشتیاق سرمایه گذاران جهت راه اندازی خطوط بتن سبک بیش از پیش گردیده به نحوی که تعدادی از ماشین سازان کم تجربه و یا بی تجربه جهت بدست آوردن سهمی از بازار اقدام به راه اندازی خطوط بتن سبک می نمایند البته گروهی دیگر هم دارای تجربه های فراوان در زمینه راه اندازی خطوط تولید معیوب دارند؛ این گروه از ماشین سازان مبتدی که به سرعت نور در حال زیاد شدن هستند گاهاً از غفلت شما عزیزان نهایت استفاده را انجام داده و خطی با مشخصات زیر به شما سفارش دهنده تحویل می دهند:

1- ظرفیت واقعی به مراتب کمتر از ظرفیت اسمی خط تولید

2- کیفیت به شدت پایین

3- استفاده از قطعات غیر اصلی در ساخت ماشین

4- کپی برداری غلط از برخی خطوط در حال کار

متاسفانه روزی نیست که یکی از خوانندگان محترم صفحات این وبلاگ با اینجانب در خصوص موارد فوق تماس نگیرد.

پس با دانش و همچنین انجام یک کار کارشناسی دقیق اقدام به راه اندازی خطوط بتن سبک نماییم و همواره کیفیت را فدای سرمایه گذاری کم ننماییم.

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
علیرضا

سلام مهندس ای کاش من سایت شمارو زودتر دیده بودم ما یک دستگاه تولید بلوک فوم بتن از کلاه برداری به نام آقای جلالی از سیمان زودگیر شاهرود خردیم 120 میلیون تومان با ظرفیت مثلاَ 200 متر مکعب جدا از هزاران اشکالی که داره مثلاَ فوم ژنراتور نداره و ... اگه خدمون رو بکشیم روزی 10 متر مکعب میشه زد البته اگه و اگه بلوکش خوب در بیاد شما مردم رو توجیه کنید تا از این کلاه بردار که ما ازش شکایت کردیم دستگاه نخرند . حاضرین عکسهای دستگاه و مشکلاتشون رو برای مردم تشریح کنیم . دستگاهش بیشتر شبیه آسیاب گندمه تا دستگاه تولید بتن سبک ما که بد بخت شدیم مردم دیگه بدبخت نشن