تولید صنعتی بتن کفی یا فوم بتن

سلام

شما دوستان در مورد راه اندازی خط تولید این نوع بتن سبک اطلاعاتی درخواست نمودند که ترجیح می دهم برای تمامی دوستان مطرح نمایم شاید سوال تعداد زیادی از دوستان باشد:

١- سازندگان دستگاه:  سه حالت ماشین ساز برای راه اندازی در دسترس شما می باشد:

  ١-الف) ماشین ساز داخلی که تا ظرفیت ١٠٠ متر مکعب را راه اندازی می نمایند البته تا آنجایی که من اطلاع دارم هیچ کدام از محصولات این دوستان نتوانسته گواهی نامه فنی مرکز تحقیقات داشته باشند؛ هزینه تقریبی میکسر، تابلو برق، اطاق فرمان، فوم ژنراتور و سایر تجهیزات مرتبط با میکسر و همچنین دستگاه برش حداکثر ١٠٠ میلیون تومان می باشد البته هزینه ساخت قالب و نیز سالن تولید در این قیمت لحاظ نگردیده است.

  ١-ب) ماشین سازان خارجی که در  این زمینه ماشین سازی چین و روسیه را به شما عزیزان توصیه نمی کنم و در مورد ماشین سازان ایتالیایی هم کمی با احتیاط بایستی اقدام نمود، البته ماشین سازان آلمانی توانسته اند با پشتوانه چندین صده قدرت صنعتی بودن ماشین آلات پیشرفته تولید تا ۶٠٠ متر مکعب در روز را به صورت رباتیک به جامعه صنعت ساختمان عرضه نمایند؛ البته ماشین آلات تولید کارگاهی نیز با ظرفیت روزانه ١٠٠ متر مکعب را به بازار با قیمت ١٣٠هزار یورو عرضه نمودند این ماشین آلات محصولاتی فراتر از استاندارد ما تولید می کنند.

  ١-ج) با کمک مشاورانی که هم به دستگاههای داخلی و هم به دستگاههای خارجی اشراف دارند می توانید خط تولیدی داشته باشید که ضمن خرید بیشتر تجهیزات داخلی بخشهایی که در ماشین آلات داخلی وجود ندارند و یا دچار ضعف هستند با تجهیزات مدرن روز و با کمترین هزینه جایگزین نمایید و کیفیت مطلوب را جهت اخذ گواهینامه فنی کسب نمایید.

جهت اطلاع از شرایط و نحوه اعطای گواهینامه فنی بر روی این محل کلیک نمایید

موارد دیگر را در نوشته های بعدی حضورتان ارایه خواهم نمود.

/ 1 نظر / 2 بازدید
مسعود

با سلام و تشکر از مطالب وبلاگتون. میخواستم هزینه تمام شده فوم در هر متر مکعب بتن رو سوال کنم و اینکه به ازای چگالی های بتن مختلف چقدر فوم نیاز است و ثانیا مقدار سیمان مورد استفاده در هر متر مکعب بتن چه میزان بوده و ثالثا آیا نسبت به بلوک های آجری (صرفا از نظر قیمت ) توان رقابت دارد. لازم به توضیح است هزینه هر متر مکعب ماسه در شهر ما با حمل زیر 10000 تومان است