خط تولید کارگاهی

سلام

تعداد زیادی از شما خوانندگان محترم وبلاگ از من درخواست داشتید که خط تولید کارگاهی با قیمت مناسب برای شما عزیزان معرفی کنم؛ هر چند که به نظر اینجانب خطوط کارگاهی بتن سبک از کیفیت مناسبی برخوردار نمی باشند ولی با توجه به سرمایه کم راه اندازی؛ در کشور عزیزمان؛ با اقبال زیادی روبروشده و در حال حاضرهرچند که در فصول سرد سال قرار داریم دارای فروش نسبتا مناسبی هستند.

خط تولید کارگاهی توان تولید حداکثر 100 متر مکعب بلوک در دو شیفت را دارا می باشد ولی با توجه به ماهیت کارگاهی تولید آن ظرفیت تولید واقعی برای یک شیفت کاری تا 40 متر مکعب خواهد بود.

هزینه این خط کارگاهی به همراه 40 مترمکعب قالب کام و زبانه در حدود 85 میلیون تومان میباشد. برای اطلاعات بیشتر بروی نوشته های زیر کلیک فرمایید:

توجیه اقتصادی تولید بتن سبک

قالبهای کام و زبانه

چند نکته مهم در کیفیت تولید بتن سبک

مقایسه انواع بتن سبک

/ 1 نظر / 21 بازدید
عرب

جناب آقای مهندس علیدوستی با سلام برای من درباره آخرین مطلب وبلاگتون سوالی ایجاد شد. من در حال راه اندازی یک خط تولید بتن گازی هستم با ظرفیت 25 مترمکعب یک شیفت می خواستم راهنمایی کنید آیا تولید 40 مترمکعب در یک شیفت که فرمودید برای تولید فوم بتن است یا بتن گازی ضمنا نظر کارشناسی شما درباره خط تولید بتن گازی که می خوام راه اندازی کنم چیست؟ با قیمت 210 میلیون تومان ضمنا در حال حاضر که مشغول بازاریابی هستم تا به حال موفق نبوده ام اگر بتن سبک توجیه دارد پس چرا در فروش با مشکل موجه است با تشکر فراوان